Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

468

2014 Bankaların Faiz Oranları

image

2014 yılına haftalar kala bankalar yine atağa kalktılar. Neredeyse bütün bankalar birbirinden güzel kampanyaları ile kredi veriyorlar. Üstelik yılbaşına özel bu kampanyalar pek çok tüketicinin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. 2014 bankaların faiz oranlarına gelince ise; 2013 yılına hoşçakal demeye az kala inanılmaz derecede düştü. Her bir banka şuanda yarış içinde olduğu için tüketicinin seçimi oldukça zor olacak. Her türlü ihtiyacınız için alacağınız krediler, size en uygun faiz oranları ile sunuluyor. Yılbaşında tatile çıkmak isteyenler ve acil paraya sıkışanlar kendilerine en uygun krediyi seçerek ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bankaların yılbaşına özel düzenledikleri kampanyalar dahilinde faiz oranlarını sizler için araştırdık. Bu oranları aşağıda sizlerle paylaştık ve siz dilediğiniz bankaya kredi başvurusu yapabilirsiniz.

AKBANK yılbaşına özel %1,03′ten başlayan faiz oranları ile kredi veriyor.

HALKBANK 2014 yılbaşı için %0,97′den başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor.

YAPI KREDİ %1,09 faiz oranı ile

İŞBANKASI %0,90 faiz oranı ile

GARANTİ BANKASI %0,99 faiz oranı ile

TEB %0,99 faiz oranı ile kredi seçenekleri sunuyor.

2014 Bankaların faiz oranları için daha detaylı bilgi edinmek isteyenler kredi almak istedikleri bankanın şubelerinden veya internet adresinden gerekli bilgiyi alabilirler.

Sponsored Links

Yorum Yap

*

Sponsor Bağlantılar

Top Authors

Güncel iş ilanları evde yapılacak işler ile ilgili beilgi ve başvurularınız için >>> İş arayanlar sitesi